Старець Діонісій, шанований в усій країні за свої мудрі пророцтва, знову звернувся до народу з важливим посланням про найближче майбутнє нашої країни. Його слова дають надію на швидке закінчення війни, хоча й передбачають важкі випробування у найближчі місяці.

Старець пророкує, що червень і липень стануть найважчими місяцями для України. Проте ці випробування будуть необхідними, щоб закласти фундамент для майбутньої перемоги. За словами Діонісія, ворог планує новий наступ з трьох напрямків, але їхні сили будуть виснажені і зіткнуться з потужною обороною українських захисників.

Військовий наступ. Фото: Укрінформ

"Наші воїни стоятимуть непохитно, стримуючи ворога молитвою та вірою. Господь не допустить, щоб наші захисники залишилися без підтримки," — наголошує старець.

У липні, за словами Діонісія, українським захисникам доведеться витримати найжорстокіші атаки ворога, який намагатиметься захопити ключові об'єкти. Але наші воїни готові застосувати нові стратегії, що принесуть ворогу значні втрати і змусять його відступати.

Популярні новини зараз

Гороскоп на тиждень 15-21 липня для всіх знаків Зодіаку: здійснення бажань Риб, відсутність зв'язку Скорпіонів та радість Раків

Від 132 до 110 кілограм: співачка alyona alyona показала себе до і після схуднення

Українці не можуть скористатися перевагами двозонних лічильників: чому немає обіцяної економії

Водіїв легко можуть оштрафувати за увімкнений кондиціонер: чому це відбувається

Показати ще

"Господь посилить наш народ і дасть йому мудрість та витримку, щоб пройти через ці випробування," — каже старець. "А вже серпень принесе значне полегшення."

Серпень стане місяцем стратегічних перемог для України, які змінять хід війни на нашу користь. Діонісій пророкує, що ці перемоги принесуть довгоочікуваний мир і стабільність нашій землі.

Особливо важливим є пророцтво про масові обміни військовополоненими в липні та серпні. Ці обміни стануть символом національного тріумфу і духовного відродження.

"Наші герої повернуться додому, і це буде великим святом для всього народу," — зазначає старець. "Для обмінів військовополоненими будуть узгоджені спеціальні умови, і багато наших воїнів повернуться додому. Господь чує наші молитви і допоможе повернути наших героїв," — впевнений старець Діонісій.

Нагадаємо, Ясновидиця попередила, де може вдарити російський десант

Раніше ми розповідали, що "Ворог приречений на поразку": у пророцтві старця Феодула відшукали радісну новину для українців

Також, Екстрасенс попередив українців: які міста можуть постраждати найближчим часом