У червні 2024 року відбудеться особливе явище - Повний місяць, який називають "Полуничним". Це через те, що він збігається з датою літнього сонцестояння, коли Сонце досягає своєї найвищої точки на небі.

Місяць буде надзвичайно низько над горизонтом, що робить його особливим для спостереження. Термін "Полуничний" походить від індіанських племен Північної Америки, які називали червневий повний місяць часом збирання полуниці. Інші назви включають Місяць дозрівання ягід і місяць зеленої кукурудзи.

Полуничний місяць

Цей повний місяць відзначається також тим, що він є найнижчим повним місяцем у році, оскільки він спостерігається близько до моменту сонцестояння. Подібні явища роблять його особливим для астрономічних спостережень і мають візуальні ефекти через світло та колір.

Повний місяць у червні 2024 року досягне своєї максимальної фази 22 червня о 04:08 за київським часом і буде видимим протягом доби.

Популярні новини зараз

Пенсіонерів змусять повернути частину виплат: є лише 10 днів

Українці в паніці змітають із полиць пристрої для зарядки: ціни починають не кусатися, а з'їдати

Чоловікам можуть дати більше часу на ТЦК: нардеп вважає, що це необхідно

Мобільний інтернет зник разом зі світлом: легкі способи залишатися на зв'язку навіть при тотальному блекауті

Показати ще

Також наш портал інформував, природні катаклізми наближають Землю до небаченого виверження супервулкану - відлік розпочався

Раніше Знай.ua стало відомо про те, що трагічно загинув астронавт, автор легендарного знімку "Схід Землі"

Вам буде цікаво дізнатися НЛО долетіли до Місяця і почали там будівництво: дивовижні кадри розбурхують кров