Українські винахідники створили революційний пристрій для спілкування з домашніми улюбленцями.

Йдеться про нашийник для кішок Cotia, оснащений штучним інтелектом. Він дозволяє перекладати муркотання та поведінку тварин на людську мову.

Котик. Фото Freepik

Ідея прийшла до розробника, коли він не міг зрозуміти своїх чотирьох кішок. Аналіз ринку підказав, що такий перекладач може бути популярним серед власників домашніх улюбленців.

"У мене вдома в селі чотири коти, і я все життя стежив за тим, що з ними твориться, і іноді, власне, не міг зрозуміти, чи з котами все добре, адже неможливо бути впевненим у своїх навичках розуміння тварини", - розповідає автор стартапа.

Популярні новини зараз

Нострадамус і Баба Ванга залишили зловісні пророцтва на 2025 рік: на Європу чекає щось гірше за війну

У листопаді пенсіонерам підкинуть грошенят: хто отримає

Навіть ТЦК не чіпатиме: яких спеціалістів омине мобілізація

Загинув відомий співак, зірка гурту "One Direction" Ліам Пейн: копи кажуть - випав з вікна

Показати ще

Як працює Cotia? Це зручний нашийник, що фіксує звуки тварини. Потім штучний інтелект аналізує дані та видає зрозумілі для людини повідомлення. Схоже на роботу фітнес-трекера, але замість кроків чи пульсу відстежуються настрій та потреба кота.

Пристрій доопрацьовується, щоб бути максимально комфортним для тварин. А зібрана інформація дозволить авторам надавати персональні рекомендації щодо догляду за вихованцями.

Котик. Фото Freepik

Винахідники наважилися на передову розробку гаджетів для тварин. Їхній "перекладач" муркотання відкриває нову еру у спілкуванні людей і домашніх улюбленців. Це вкотре доводить, що наші IT-фахівці готові дивувати світ інноваціями.

Нагадаємо, коти vs зима: чи безпечно пушистику грітися на батареї

Як повідомляв "Знай.uа", кішка Тейлор Свіфт стала пухнастим мільйонером: заробила $97 млн ​​і "взула" нового хлопця господині

Знай.uа писав, як "вимкнути монстра" у вашому пушистику, щоб будинок залишився цілим: кілька корисних порад