У японському Токіо битва з гігантськими ненажерливими воронами ще не закінчилася, як відразу почалася нова битва - цього разу з північноамериканськими єнотами. За останніми даними, їх кількість у столиці збільшилася вп'ятеро за останнє десятиліття, і тепер місцева влада зіткнулася з необхідністю вжити термінових заходів.
Муніципалітети західного Токіо встановлюють пастки і створюють гарячі лінії для мешканців, щоб вони могли повідомляти про проникнення єнотів у їхні будинки або пошкодження врожаю.
Про це повідомляє The Guardian.
Все це відбувається на тлі зростаючого занепокоєння через шкоду, яку ці тварини можуть завдати місцевій екосистемі. Варто зазначити, що збитки міста через шкідливість єнотів оцінюються в 450 мільйонів ієн (японська валюта – ред) або 2,8 млн доларів.
Росія може завдати потужного удару по Україні 20 листопада: посольство США застерегло всіх
Хто не виконає вимоги ПФУ – залишиться без пенсії: кому призупинять виплати
Пропрацював 40 років, а пенсія мізерна: у ПФУ звернулися до українців, сподобається не всім
В Україні 60-річні більше не зможуть вийти на пенсію: коли та як зміняться вимоги до стажу
Насправді єноти в Японії не є оригінальними мешканцями і розглядаються як інвазивний вигляд. Їхня популяція почала збільшуватися після того, як їх привозили як домашніх вихованців, а потім відпускали на волю. Тому тепер вони завдають шкоди сільському господарству та природі.
Популярне телевізійне аніме "Єнот Шахрай" з 1970-х років також привернула до єнотів велику цікавість і призвела до зростання імпорту.
"Наші пастки іноді ламаються, оскільки єноти теж відчайдушно намагаються вижити. Насправді спіймана лише невелика частина з них, тому ми не можемо оцінити їхній загальний діапазон", – розповідає місцевий чиновник.
Скарги на шкоду, заподіяну єнотами посівам, інфраструктурі, приватним будинкам та садам, надходять майже у всіх 47 префектурах Японії.
Вам буде цікаво дізнатися, чоловікові пересадили свинячу нирку, але він встиг пожити лише 2 місяці - лікарі "відмовляються"