Зараз багато людей мають проблеми з психічним здоров'ям, такі як почуття неповноцінності, самотність і депресія. Дослідження показують, що це може бути через те, що наш сучасний спосіб життя не відповідає тому, до чого ми еволюційно пристосовані.
Еволюційна невідповідність виникає, коли наші фізичні або психологічні адаптації не відповідають сучасному середовищу. Наприклад, люди звикли жити в невеликих групах, але зараз живуть у великих містах, що призводить до самотності.
Ми також еволюціонували, люблячи солодке, що раніше було корисно, але тепер призводить до ожиріння і діабету. Соціальні медіа та технології погіршують ці проблеми, створюючи нереальні порівняння та викликаючи тривогу щодо соціального статусу.
Люди показують у мережі лише найкращі моменти, що знижує самооцінку інших. Це змушує людей прагнути до престижної роботи та матеріальних благ, іноді навіть брати борги, щоб виглядати заможними.
Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять
Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція
Гороскоп на 21 листопада для всіх знаків Зодіаку: час покінчити з мотлохом у голові та справах настав
Долари з "заначки" можуть розчарувати: почали діяти нові правила обміну валюти
Молодь починає переосмислювати свої цілі в житті, більше уваги приділяючи психічному та фізичному здоров'ю. Вони відмовляються від традиційних орієнтирів, як-от придбання житла або створення сім'ї.
Ми можемо поліпшити своє психічне здоров'я та добробут, адаптуючи сучасне життя до наших потреб: менше тиску від скупчених місць, більше часу на природі, більша увага до простоти та уважності, а не до матеріальних речей та соціальних мереж.
Нагадаємо, АЛЛО передає 1 мільйон гривень на інклюзивний літній табір
Раніше ми писали про те, що безсоння в умовах війни: як зберегти психічне здоров'я та налагодити режим
Крім того, Знай.ua повідомляв, розкрито таємницю, чому люди набирають вагу після 40: справа зовсім не в гормонах