Дослідники продовжують будувати здогадки про єгипетські піраміди.
Єгипет є загадкою стародавнього світу, кажуть, що багато в ньому немає пояснення. Дослідники ще не дійшли єдиного висновку щодо пірамід. Загальної думки про будівництво багатогранника та кількість фараонів, а також місця їх поховання — немає.
Дехто припускає, що відповіді на питання знаходяться глибше, ніж здається. За словами єгиптологів, фараони залишили нащадкам кімнату-усипальницю з відповідями.
Знайдений розкол на Сфінкс став підтвердженням теорії і додав інтриги дослідженням. Як розповів дослідник стародавніх цивілізацій Метью Сібсон, прохід у задній частині Сфінкса, який знайшов ще в 1679 Йохан Ванслебен і вивчений єгиптологом Огюстом Марієттом в 1853, є унікальним.
Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень
Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня
Заплатять усі, але один раз: чому українцям почали надсилати додаткові квитанції на газ
Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу
Тоді Марієтт визнав розкол звичайною тріщиною, але інші наполягали, що то був похоронний вал.
Фахівці твердять - у пірамідах є таємні двері в "лабіринт відповідей". Приховане підземелля може стати ще одним секретом, якщо виявити не одну усипальницю фараона.
Загублений лабіринт Єгипту описаний у ієрогліфах. Можливо, піраміди на плато Гіза зводили спеціально для таємної кімнати.
Наразі відомо, що піраміди Джедефра зруйновані. У свою чергу єгиптологи не виключають, що описана в ієрогліфах таємна кімната фараона - це лише вигадка.
Поки що залишається загадкою, де точно знаходиться усипальниця фараона. Є припущення, що з метою безпеки вона була не на плато Гіза. Також зазначимо, що чорні археологи крадуть і знищують стародавні реліквії.
У підсумку, експерти не поспішають робити висновки щодо знайдених потайних дверей "лабіринту відповідей" у Єгипетських пірамідах.
Нагадаємо, що сокири, ножі та стріли: будували дорогу, а знайшли те, що ховали там 9 тисяч років.
Раніше ми повідомляли, що давньогрецького героя Ахіллеса поховано в Україні – дослідники назвали легендарне місце.