Деякі породи котиків муркотять і нявкають не тільки тоді, коли хочуть, щоб ви їх погодували та погладили, але й коли потребують спілкування з вами.

Якщо ви хочете мати балакучу кицьку і вас не лякає той факт, що у вашому будинку ніколи не буде повної тиші, тоді вам слід звернути увагу на породи кішок, які більш комунікабельні, ніж інші.

Орієнтал. Фото скріншот з Youtube

східний

Ці вухасті і носаті стрункі красені вміють і люблять відповідати на звернення, а ще муркотять, як трактор. Орієнтали люблять увагу. Багато уваги. І не соромляться її вимагати.

Популярні новини зараз

Індексація пенсій у 2025 році буде не для всіх: хто опиниться за бортом підвищень

Коли скасують графіки відключення світла: хто та як формував черги

Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування

Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців

Показати ще

Сіамська кішка

Окрім чудових блакитних очей, ця старовинна порода може похвалитися високою комунікабельністю. Дехто вважає гучний голос і наполегливий тон сіамців дещо неприємним, але насправді це прояв любові до людини.

Сингапурська кішка. Фото скріншот з Youtube

Сінгапурська кішка

Незважаючи на свої маленькі розміри, ці створіння мають гучний і сильний голос, який із задоволенням використовують. Причому, схоже, їм самим подобається себе чути, тож вокалізують вони справді багато.

Бенгальська кішка

Бенгали, хоч і мають "дике" походження, все ж таки вельми соціалізованою породою. Виявляється це, зокрема, через балакучість. Голос у представників породи голосний та не всім приємний. До того ж, вони можуть бути досить нав'язливими у своїх спробах поговорити. Тому з маленьким бенгалом та його звичками потрібно як слід познайомитися, перш ніж брати такого кота додому.

Мейн-кун. Фото скріншот з Youtube

Мейн-кун

Ці гіганти з видатним почуттям власної гідності не розмовлятимуть з ким би там не було. Вони спілкуються лише з тими людьми, які для них справді дорогі та важливі. Але якщо вам вдалося стати цікавим для мейн-куна співрозмовником, ви будете вражені діапазоном його інтонацій.

Бурманська кішка

Представники цієї породи люблять усі форми спілкування - від фізичного контакту до "розмови". Вони самі приходять до своїх людей і починають до них "звертатися". Це сигнал залишити все і подарувати бурмі трохи свого тепла.

Котик. Фото: Youtube

Нагадаємо, що кіт у коробці - це не завжди про гру: у якому разі така поведінка може говорити про проблему.

Раніше ми повідомляли, що можливо, потрібно навіть відвезти до ветеринара: якщо кішка вигинає спину – насторожіться.