Буває, що незважаючи на регулярне прання, рушники мають неприємний запах. У таких ситуаціях варто використовувати домашні та екологічно чисті методи, щоб рушники мали чудовий аромат, повідомляє Interia Kobieta.

Махрові рушники. Фото: скрін youtube

Поширена причина неприємного запаху від рушників - використання занадто великої кількості миючого засобу. Справа в тому, що ці миючі засоби осідають на волокнах, і їх важко виполіскувати. В результаті тканина не тільки стає жорсткою та шорсткою, але й набуває неприємного, далеко не свіжого запаху.

Ще одна помилка - неправильне сушіння рушників після використання, викидання вологих рушників у кошик для білизни або довге зберігання в пральній машині після прання. В результаті неприємний, затхлий запах поступово проникає в тканину.

Як позбавитись неприємного запаху?

Якщо рушники мають неприємний запах після багаторазового прання, налийте склянку оцту в барабан пральної машини. Це дасть змогу освіжити кольори, видалити стійкі плями та, перш за все, ефективно нейтралізує неприємні запахи завдяки антибактеріальним властивостям оцту.

Популярні новини зараз

Пенсіонерам доплатять понад 1500 грн: хто отримає одразу дві надбавки

Пенсіонерам виплатять щомісячну компенсацію: у кого збільшаться виплати

Новий етап мобілізації у серпні: хто з українців – пріоритетна ціль для ТЦК

Кожен десятий робить це замість сексу: дослідники показали невтішну статистику

Показати ще

Також можна посилити ефект та додати при наступному пранні пів склянки харчової соди у відсік для мийного засобу. Вона має дезінфікуючий ефект, поглинає запахи та чудово освіжає тканини. Для більш вишуканого аромату можна додати кілька крапель вашої улюбленої ефірної олії до засобу для прання.

Як прати рушники, не пошкоджуючи їх?

Рушники під час прання найчастіше пошкоджуються через:

  • неправильну температуру;
  • завелику кількість мийного засобу;
  • занадто інтенсивний цикл віджимання.

Вкрай важливо дотримуватися рекомендацій виробника щодо тканини та уважно читати етикетки з догляду. Нові рушники варто випрати заздалегідь, це видалить забруднення, що осідають на тканині під час виробництва та збільшить їхню поглинальну здатність.

Махрові рушники. Фото: скрін youtube

Найкраще прати рушники окремо при температурі + 40-60 градусів. Важливо не перевантажувати пральну машину, оскільки це може призвести до пом’ятості рушників та втрати пухнастості. Оптимальна швидкість віджимання становить 800-1200 обертів.

Час від часу також варто використовувати побутові миючі засоби, такі як оцет, харчова сода та гліцерин.

Раніше портал Знай писав, як правильно мити овочі, щоб не отруїтися (навіть якщо вони з власного городу).

Крім того, ми повідомляли, що лікарі назвали найкорисніший вид хліба, який знизить рівень цукру в крові та налагодить роботу кишківника.

Також портал інформував, що огірки можна використовувати у догляді за шкірою та волоссям: унікальний овоч, що має дивовижні властивості.