Відома українська виконавиця Аліна Гросу прокоментувала свої стосунки із російським актором Романом Полянським. У сторіс на своїй сторінці в соціальній мережі instagram зірка відповіла на запитання одного з шанувальників.

Аліна Гросу на якийсь час виїхала до США, але стала ще активніше спілкуватися з шанувальниками за допомогою соцмереж. Вона регулярно ділиться яскравими фото та відео, запитує поради та ділиться особистим. Цього разу артистка дозволила фанатам поставити запитання, що їх цікавлять, і пообіцяла чесно відповісти.

Аліна Гросу. Фото: Instagram

Так хтось із шанувальників поцікавився, що сталося з Романом Полянським. Аліна Гросу поспішила відповісти і заявила, що не розкриватиме подробиці цього розділу свого життя, принаймні поки що. Вона зізналася, що розкривати особисте життя було її помилкою.

Аліна Гросу і Роман Полянський, фото: Instagram

Популярні новини зараз

Світом шириться смертельна інфекція, від якої немає ліків — може вбити лише один укус комара

Обладнання зламалося: в "Укренерго" заявили, що вимкнення світла будуть довшими

Перевірте свій "Резерв+": кому терміново потрібно в ТЦК

Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців

Показати ще

"Так, все це пропустили. Не хочу нічого зараз коментувати. Думаю, що це було моєю помилкою - показувати своє особисте життя. Можливо, пізніше все розповім", - відповіла виконавиця.

Сторіс Аліни Гросу. Фото: скрін instagram

До речі, нещодавно Аліна Гросу випустила сумну пісню та публікувала депресивні пости, тому фанати сприйняли це як результат розриву її стосунків із Романом Полянським.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, Аліна Гросу покрасувалася формами в сукні, щоб Полянський зрозумів, що втратив: "На висоті".

Також наш портал інформував, Аліна Гросу побачила таємничі пророцтва у своїх піснях: "Дивно і страшно".

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, Аліна Гросу розповіла, яка її творчість ніколи не побачить світ, а українці розгадали причину: "Вони вже не разом".