Шлюбні договори зазвичай укладаються у тому, щоб у разі розриву відносин убезпечити від майнових посягань другої половинки.
Шлюбний договір можна підписувати до укладення шлюбу та після. Але є пункти, які не слід вносити в документ, вони можуть бути пов'язані з уникненням відповідальності, що одразу ставить під сумнів весь документ. Про це розповів адвокат Ростислав Кравець.
Люди укладають шлюбні договори про те, щоб зберегти своє матеріальне становище у разі розірвання шлюбу. Такі договори засвідчуються нотаріально, тому слід заздалегідь обговорити всі пункти, з яких складатиметься документ.
Слід не прописувати в шлюбному договорі особисті зобов'язання, наприклад, передачу дітей або відмову від аліментів. Тобто ті зобов'язання, покладені на батьків законом. Або якісь особисті зобов'язання, що примушують до неправомірних дій
У війську назвали винних у зриві мобілізації: "ТЦК ні при чому"
Пенсіонери отримають непогану доплату, але не просто так: які умови
Продаж авто загонить у мінус: українців приголомшили новими вимогами - не зглянуться навіть на старі авто
"Телефонні повістки" військовозобов'язаним: як реагувати на усний виклик до ТЦК
Адвокат зазначив, що якщо договір укладався, щоб уникнути відповідальності, то його легко визнати недійсним. В інших випадках шлюбний договір складно оскаржити.
Адвокат зазначив, що є два види договорів, які укладаються подружжям. Це шлюбний договір, що стосується придбаного майна та договір про поділ майна — вже існуюче майно.
Нагадаємо, замість спадщини можна втратити все: адвокат пояснив важливі моменти.
Раніше ми повідомляли, що українцям дозволили оплачувати лише 25% комунальних платіжок: кому дадуть знижку.