Продавці часто грішать тим, що дурять покупців. Схеми використовують різні, але не всім вони відомі.
Щоб не потрапити на хитрощі, слід бути пильними і на касі, і в торговій залі , тим більше закон "Про захист прав споживачів" гарантує українцям безпеку купівлі, нагадують у Держспоживслужбі.
Згідно із законодавством, усі покупці мають право на отримання достовірної інформації, у тому числі й вартості товару. У разі відмінностей між цінником та ціною в чеку можна звернутися до адміністрації магазину.
Також касири не можуть відмовити покупцеві пробити товар за цінником, але якщо таке все ж таки відбудеться, покупці повинні написати скаргу до Держспоживслужби.
Пенсіонерам підвищать пенсії: у кого поважчають гаманці
Нові критерії мобілізації: ТЦК оновлює списки призовників - під загрозою три категорії
Частина пенсіонерів отримає доплати за два місяці: хто в списку
ТЦК зробить безхатьком: ухилянтам загрожує конфіскація майна – що відберуть
Покупцям потрібно бути уважними при купівлі будь-якої продукції. Магазини повинні дотримуватися правил. Наприклад, товар зважують без урахування тари, щоб не довелося переплачувати за той самий пластик.
А ось щоб не купити замість м'яса чи риби кригу, краще вибирати охолоджену продукцію, а не заморожену. Тим більше, що так можна простіше визначити, наскільки вона свіжа. Ще не буде зайвим взяти з собою кантерну вагу, тому що на ринках часто обважують покупців.
Нагадаємо, що краще купити зараз , але дешевше: які продукти ризикують подорожчати вже до весни.
Раніше ми повідомляли, що готуйте кошики: АТБ запускає масштабну акцію зі смачними знижками на продукти.