Здавна люди вірили, що гроші мають свою особливу енергетику, і ставлення до них впливає на рівень достатку в житті.
Заможні сім'ї передавали з покоління до покоління традиції шанобливого ставлення до грошей, адже вважалося, що це приваблює процвітання та багатство. Люди дбайливо зберігали кожну копійку, складаючи монети та купюри у спеціальні гаманці чи ящики. Багачі шили розкішні мішечки з дорогих тканин і шкіри, прикрашаючи їх вишивкою та коштовним камінням.
Для бідняків гідним будинком для грошей служили прості сумки з полотна або льону. Неважливо, якою була обгортка – головне, щоб гроші зберігалися в належному порядку та з повагою.
Люди помітили, що дотримання певних правил у поводженні з грошима сприяє їхньому примноженню. Одне з найголовніших – зберігати банкноти та монети виключно у гаманці, ніколи не носити їх у кишенях одягу. Зім'яті купюри, що валялися в кишенях, начебто позбавлялися своєї енергії і відштовхували від господаря новий фінансовий приплив.
Гороскоп на 23 листопада для всіх знаків Зодіаку: Близнюки рулюватимуть суботою, Скорпіонів все-таки виведуть із себе
Пенсіонери ВПО можуть отримати солідну надбавку: що для цього потрібно
"Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації
Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу
Велику увагу приділяли способу складання грошей. Треба було складати від дрібніших номіналів до більших. Ця практика, на думку народних знавців, сприяла постійному збагаченню. Гроші радили зберігати окремо, не змішуючи з іншими дрібничками, адже це могло "забруднити" їхню енергію.
Позичати та повертати гроші теж треба було по-своєму. Вважалося недоречним позичати у понеділок чи ввечері, бо це могло зафіксувати фінансові проблеми назавжди. Обов'язок необхідно було віддавати грошима меншого номіналу, ніж позикові. Це мало символізувати збільшення стану позикодавця.
При покупках гроші слід було передавати продавцю чи касиру у складеному вигляді, ніколи не віддаючи їх у руки. Краще було класти гроші на стіл чи прилавок. Такий ритуал мав зміцнити фінансове благополуччя покупця.
Нагадаємо, це зовсім не Масляна: справжня історія свята, яке люблять усі українці, навіщо печуть млинці
Як повідомляв "Знай.uа", немає грошей - використовуйте "багатий диван": унікальна прикмета, про яку мало хто знає
Знай.uа писав, а от і хрін вам... знадобиться: що має бути у вашому гаманці, щоб там завжди водилися гроші