В Індії існує давня традиція, що відрізняється від практик, поширених у багатьох інших частинах світу. Після відвідування туалету індійці, як правило, не використовують туалетний папір, а віддають перевагу іншим методам особистої гігієни.
Ця традиція має глибоке коріння в історії та культурі цієї древньої цивілізації. Ведичні писання та інші давні джерела часто розглядають воду як священний елемент, що очищає тіло та душу. Такі переконання, безсумнівно, вплинули формування звички використовувати воду замість паперових виробів у туалетних практиках.
Крім релігійних та культурних факторів, є також міркування гігієнічного характеру. Багато індійців вважають, що водні процедури більш ефективні та гігієнічні у видаленні бактерій та мікроорганізмів, ніж використання паперу. Ця думка має під собою раціональну основу.
В індійських будинках часто можна зустріти спеціальні туалетні приміщення, обладнані азіатськими унітазами із системою обприскування водою замість туалетного паперу. Такий дизайн значно полегшує дотримання традиційних гігієнічних практик.
В Україні посилять мобілізацію та укріплять міста: до чого слід готуватися
1000 гривень від держави: як отримати допомогу пенсіонерам
Всіх чоловіків змусять встановити "Резерв+": які зміни чекають мобілізацію
Подачу газу тимчасово припинять: газовики попереджають українців про ремонтні роботи до кінця листопада
Економічні чинники також грають роль у цьому питанні. Папір туалетний є відносно дорогим матеріалом, в той час як вода в Індії є більш доступним і дешевим ресурсом, особливо в сільській місцевості. Звичайно, якість цієї води часто залишає бажати кращого, але це не змінює традицію, що вкоренилася.
Нагадаємо, раптово зупинилося серце: 16-річний хлопець воскрес після молитов мами
Як повідомляв "Знай.uа", такий подарунок на свято: у Нідерландах жінка хотіла померти на свій день народження
Знай.ua писав, австралійка впала з висоти в 4,5 кілометра і дивом вижила: що вона говорить