Емоційна незрілість - це стан, коли людина, незважаючи на свій фізичний вік, демонструє риси поведінки, характерні для підлітка чи дитини.

Потрібно поговорити про чоловіків, які можуть накопичувати знання та досвід із роками, проте їм все одно не вистачає важливої ​​риси – зрілості. Розглянемо типові прояви емоційної незрілості у чоловіків. Про це повідомляє HackSpirit.

Засмучений чоловік

Наприклад, вони роблять необхідний мінімум для виживання, уникаючи додаткових зусиль. Це свідчить про пасивність, прагнення до комфорту та небажання докладати справжні зусилля у близьких відносинах. Або ж у них спостерігається "Синдром Пітера Піна" – небажання брати на себе відповідальність за власне життя, уникнення дорослих зобов'язань. Такі чоловіки поводяться як діти навіть у зрілому віці.

Крім того, вони мають страх перед зобов'язаннями. Ці чоловіки очікують, що хтось подбає про них, проте самі бояться брати на себе якісь обов'язки перед іншими.

Популярні новини зараз

Майже на 60% більше: тарифи на вивіз сміття перевищили межу розумного

Гороскоп на тиждень 17-23 червня для всіх знаків Зодіаку: знайомства Овнів, війна Близнят та скандалу Козорогів

Головне за 16 червня: супермаркети не приймають купюри, друге подорожчання електроенергії та блокування карток українців

Пенсіонерам встановили обмеження: кому не світить підвищення виплат

Показати ще

Чоловік, скріншот: YouTube

Насамкінець варто згадати про фінансову некомпетентність, коли емоційно незрілі чоловіки марнотратні та безвідповідальні з фінансових питань, що може навіть перерости в компульсивні витрати. Про прагнення до новизни, коли чоловіки віддають перевагу гострим відчуттям і новизні, а не довготривалому щастю і стабільності у відносинах.

А ще в них не вистачає емпатії, поваги до решти, але яскраво виражений егоцентризм.

Нагадаємо, 10 ознак токсичних батьків - не чиніть так, якщо не хочете нашкодити відносинам з дитиною

Як повідомляв "Знай.ua", більше ніякої сонливості за кермом: найдієвіші поради для водіїв

Знай.ua писав, крик півня чи спів зозулі, а може краще розбита тарілка: які прикмети обіцяють щастя, ви цього не знали