Український виконавець, учасник шоу "Голос країни" Арсен Мірзоян розповів, що думає про плітки з приводу розлучення з артисткою Антоніною Матвієнкою і як ставиться до зрад у стосунках.

В інтерв'ю Славі Дьоміну співак зізнався, що не має бажання спростовувати чутки, що ходять навколо їхньої родини. Піар-менеджер Матвієнко навіть побачив перевагу в тому, що люди говорять про їхнє розлучення.

Арсен Мірзоян, фото: Instagram

Також Мірзоян зазначив, що його дружина дуже змінилася за час війни та життя у Великій Британії, куди поїхала, рятуючись від російської агресії. Однак усі зміни, як зазначив Арсен, лише на краще.

"Кохання посилилося, тому що зникли якісь незрозумілі тяжіння. Плюс шоу-бізнес непроста штука, вона затягує. Стали легше до цього ставитися", - поділився він.

Популярні новини зараз

Такого в Україні ще не було: долар "підскочив" до максимальної позначки

Головне за 16 червня: супермаркети не приймають купюри, друге подорожчання електроенергії та блокування карток українців

Зірки зійшлися: цим знакам Зодіаку червень принесе здійснення найзаповітніших мрій

Ці каші варити й не потрібно: екстрений перелік круп для відключення світла

Показати ще

Матвієнко та Мірзоян, фото з Instagram

Дьомін поставив провокаційне питання про те, чи може Мірзоян змінити Матвієнка і якщо зрада станеться, чи скаже артист про це. Арсен признався, що мовчав би в такому разі, але він ніколи не зраджував своїх жінок.

"Якщо правда є біль - промовчи. Ми з Тосею постійно про це говоримо, переглядає мої листування. Каже: "Мені підозріла ця персона". І ми тоді говоримо", - розповів Арсен.

Нагадаємо, що Тоня Матвієнко зізналася, що пішла на роботу, щоб вижити: "Зараз стало важче".

Раніше ми повідомляли, що Арсен Мірзоян розкрив правду про обручку та шлюб з Матвієнком.