Україна багата на історичні та археологічні скарби, деякі з яких зберігають у собі легенди про давні цивілізації. Одним із таких маловідомих місць є острів на Одещині, який ховає в собі секрети давньогрецької міфології. Ви, мабуть, не здогадувались, що саме тут, на українській землі, знайшов свій останній спочинок легендарний Ахіллес.
Відомий блогер та хімік Гліб Репіч нещодавно провів цікаве опитування серед українців, запитуючи їх про місце поховання Ахіллеса. Більшість людей не знали правильної відповіді, що не дивно, адже історія цього місця відома лише обраним. Завдяки уточненням блогера, вдалося наблизитись до розгадки: острів Зміїний, або як його називали давні греки - «Острів Ахілла», зберігає в собі багато таємниць.
Згідно з давньогрецькими міфами, богиня Фетіда підняла острів Зміїний з моря для свого сина Ахілла. На честь героя греки збудували храм, руїни якого існували на острові до початку XIX століття. Після російсько-турецької війни 1828—1829 рр. острів відійшов до Російської імперії, і росіяни збудували з залишків храму маяк.
Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять
Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців
Долари з "заначки" можуть розчарувати: почали діяти нові правила обміну валюти
Пропрацював 40 років, а пенсія мізерна: у ПФУ звернулися до українців, сподобається не всім
У середині XX століття на дні моря біля берегів острова було знайдено безліч артефактів, що належали храму Ахілла. Відомо, що давньогрецьких героїв ховали разом зі зброєю, тому серед цих знахідок можуть бути і легендарні предмети, такі як знаменитий щит Ахілла.
Україна продовжує відкривати світу свої таємниці. Острів Зміїний – це лише один із багатьох історичних скарбів, який показує тісний зв'язок нашої країни з давніми цивілізаціями.
Нагадаємо, Це було поховано під піском 4,5 тисячі років: після урагану місцеві побачили те, що шокувало їх
Раніше ми розповідали, що НЛО долетіли до Місяця і почали там будівництво: дивовижні кадри розбурхують кров
Також, Нове відкриття археологів перевертає уявлення про раннє виноробство: коли наші предки почали пити